| NoahKaan a întrebat:

Cum pot sa scap de sentimentul de nostalgie/melancolie? Va rog, e foarte enervant acest sentiment pentru mine...sau macar cum pot sa diminuez

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa iesi din casa si sa te plimb,sa faci miscare,si eu simt asta,daca petrec mult timp online, creierul nostru are nevoie de socializare reala, sport, alimentatie sanatoasa, sa citeti o carte, sa asculti muzica si sa meditezi

| Andreeush a răspuns:

Ieși pe afară sau citește o carte.

| AndaAlexandra a răspuns:

Sa îți ocupi timpul cu ceva ce îți face plăcere să faci. Indiferent ce ar fi.