| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a întrebat:

Cum pot să scot nişte prieteni din lista "PRIETENI APROPIAŢI" de pe Facebook?

2 răspunsuri:
| Cruciuliță a răspuns:

Intri pe profilul lui, iar undeva sub poza (in dreapta ta) apare scris PRIETENI, iar mai la dreapta MESAJE. dai click pe prieteni si apoi la stergere din lista de prieteni.

| WeStEsT a răspuns:

Te Duci pe profilul prietenului tau si dedesubt la poza de coperta iti apare prieteni si o stea dai pe stea si debifezi acolo puppy dog eyes. Funda? :X