| Lildaniel a întrebat:

Cum pot sa sterg postarea dpe Instagram a altei persoane in care sunt etichetat si eu dar apar si eu in poza si nu vreau asta. Ajutoor pls urgent!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu poti!
Cere-i acelei persoane sa-ti stearga numele din postarea respectiva.

| Mihai69222 a răspuns:

Deci, intrii pe Facebook dai la search si scrie ColoAb are el tutorial acolo. Bun daca nu gasesti te voi ajuta direct eu prin acest raspuns foarte inteligent:
-intri pe Instagram te duci pe postarea pe care vrei so stergi si apesi pe butonul arhiveaza

| 11anonima11 a răspuns:

Din pacate nu poti șterge acea poza? Încerca sa vorbesti cu persoana care a postat-o si spune-i sa o sterga