| DeeA_6936 a întrebat:

Cum pot sa trimi cadou pe LadyPopular? PLzz dau

Răspuns Câştigător
| dbblondii a răspuns:

In dreapta domnisoarei careia vrei sa-i dai cadoul e Clasamentul total, Nivelul, IQ-ul, Punctele, Ziua de joc, ce iubit are, ce apartament are si ce trofee a luat.Deasupra chenarului cu nivelul, iq-ul, punctele si ziua de joc e cadoul(in dreapta). Cadoul e mic verde si are o fundita rosie, da la unele fete s-ar pute sa nu gasesti pentru ca ele au primit deja toate cadourile, dar unele mai au cadouri de primit. Sper ca te-am ajutatwinking

1 răspuns:
| Romancutza a răspuns:

Mergi la profilul domnisoarei dorite, si vezi ca este un cadou. DAi pe cadou iar acolo alegi cadoul care vrei sa il daruiesti.