| IonutPetre12 a întrebat:

Cum pot sa vorbesc cu cine despre probleme mele? Vreau doar prin mesaje.Tocmai am scris un mesaj cu tot ce aveam...dar s-a sters ..am 16 ani

9 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Psihologul școlii ar fi persoana ideală.

| Sofer a răspuns:

Cu ce te confrunti tinere? Lasa-mi un mesaj in privat.

| Donsavas a răspuns:

Esti la scoala si ai psiholog unde poti merge. Eu zic sa mergi mai bine la psihologul școlii.

| IonutPetre12 explică (pentru Donsavas):

Nu am incredere in ea.O da afle parintii si profesorii tot ce am vorbit.Normal ca spune ca e confidential.

| Donsavas a răspuns (pentru IonutPetre12):

Nu spune nimănui, stai linistit! Interesul ei nu este să vorbească cu părinții și nici nu ar avea voie să vb cu profesorii fiindca poate fi data afara.

| BlackRose03 a răspuns:

Poți vorbi cu mine.Mi-ar face plăcere happy

| wpetterssone a răspuns:

Poți încerca Telefonul Copilului 116111 sau poți folosi aplicația telefonică a lor, informații la www.116111.ro

| BlackLight1987 a răspuns:

Încearcă cu un prieten apropiat, de preferat adult!

| IonutPetre12 explică (pentru BlackLight1987):

Tocmai despre asta vreau sa vorbesc..Ca nu am pe nimeni apropiat si despre scoala