| Pisicutza_3550 a întrebat:

Cum pot salva pozele facute prin photoinstrument cind vreau sa le salvez imi apare ceva care sa cumpar funda

3 răspunsuri:
| madalina19e a răspuns:

Iti apare asta din cauza ca programul de modificat poze pe care il folosesti tu este probabil un TRIAL. adica este o versiune pe care o poti folosi doar cateva zile gratuit, iar dupa expira.

Daca vrei sa gasesti multe programe dragute de modificat poze poti intra pe www.download.com. iar in bara de cautare de pe site scrii photo program. o sa gasesti o lista f mare de programe. sper ca ti-am fost de ajutor. bafta!

| Toma_Andreea_1995 a răspuns:

Trebuie sa platesti si gtatongue

| nitssa a răspuns:

Email: revenge@crew.com
S/N: 02-UYNOGJIG
bagi astea si iti mergehappyfunda?