| CocuUu a întrebat:

Cum pot scapa ce vergeturile de pe picioare si sani? remedii naturale daca se poate. FundOi! >big grin

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Am cautat pe net, deoarece un prieten avea vergeturi pe spate (practica culturism) si spuneau ca nu dispar numai cu ajutorul laserului, dar tot cautand am gasit acest forum unde cateva doamne/domnisoare vb despre vergeturi.In postul 3 si postul 7 sunt enumerate ingredientele ce iti trebuie pentru a-ti face o creama de casa antivergeturi, desigur numai la cateva tratamente sunt explicate modurile de preparare.

http://forum.slabute.ro/vergeturi/cum-scap-vergeturi-435.html

Sper sa iti fie de folos.

HF

1 răspuns:
| ºPishcotº a răspuns:

Am citit undeva ca prin masaj scapi de vergeturi! Nustiu acum daca e adevarat.sau daca nu cumparati o crema buna.si poate o sa scapi de ele! Te puup:*!