| ionela_8148 a întrebat:

Cum pot scapa de cosurile negre? ziceti-mi va rog niste tratamente naturaliste

Răspuns Câştigător
| dydo a răspuns:

Ia-ti aloe (planta) lasi in spirt vreo saptamana si dupa te faci in fiecare searahee hee
sau vezi pe net sunt o gramada de siteuri cu masti pentru fata

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

In primul rand, nu le stoarce. Spala`te des pe fata cu apa si sapun, iar cat despre treatamente, iti sugerez sa faci o vizita la dermatolog. Te va costa ceva, dar macar vei face din prima un tratament ce va da roade.De cosuri nu vei scapa niciodata, dar macar sa elimini o parte dintre ele. Sper ca te-am ajutat

| DroGuleTz a răspuns:

Incearca o masca din ou pui intai albusul il lasi sa se usuce si clatesti apoi galbenusul clatesti si dai cu o crema pentru fata iti vor trece si eu am trecut prin perioada asta fa ce tiam spon in fiecare seara si iti vor trece sau mai bine intelegi daca te uiti aici :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=Rk4xdYt3ick&feature=feedlik funditza ?:o3

| scumpete a răspuns:

La farmacie s`ar putea sa gasesti benzi pentru nas impotriva punctelor negrehappy

saw daca nu la uhn salon ti se poate face o mask impotriva lor. acum nu stiu cu siguranta cat costa

dar pentru pctele negre trat. neturiste nu prea ajuta cu cevathinking

| DevilLife a răspuns:

Hmm...pai eu le storc pur si simplu.care pot dar trebuie sa ai ceva sange in tine ca doare foarte tare. daca nu doresti asta poti incerca o masca de albus de ou batut cu lingura de zeama de lamaie(15 min sa stai cu ea pe fata) sau poti face o alta masca pe care o poti aplica pe zonele cu probleme din gelatina si lapte pe care o bagi la cuptor cam 5 min la mediu si dupa o aplici pe fata, o tii pana se usuca si dupa aceea o desprinzi.

Bafta!big grin