| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Cum pot scapa de solduri? Slabesc peste tot mai putin acolo

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-mi-le mie! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai construcţia şoldurilor preoeminentă, atunci orice exerciţiu ai face, nu va ajuta la nimic.
Dacă ai însă grăsime acumulată în această zonă, atunci îţi recomand exerciţii speciale pentru eliminarea grăsimii de pe şolduri.
Îţi recomand să cauţi tutoriale pe YouTube.

| Dana2103 a răspuns:

Soldurile sunt late de la oase, daca nu slabesti, asta iti e constructia. Eu le am f inguste pentru o femeie si daca n as avea sani si parul lung, as da impresia de baiat pe strada

| Peachdelight a răspuns:

Așa ai tu construcția corpului. Niciodată nu o sa slăbești dintr-un singur loc ci de peste tot, poți insista sa lucrezi mai mult partea aia dar sa nu te aștepți la cine știe ce.

| AnastasiaSt a răspuns:

Cauta pe net exercitii fizice pentru șolduri.