| Chiuaua a întrebat:

Cum pot scapa mai repede de febra musculara?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Cui pe cui se scoate. ai facut sport sa o ai, trebuie sa faci sport sa scapi de ea. faci o baie calda (fierbinte) iei 2 antibiotice (daca esti mai slab sau minor ia 1) si daca vrei sa scapi si mai repede du-te la un magazin cu tema sportiva si ia glutamina. este un amino-acid, nu are efecte secundare luat cum scrie pe cutie

4 răspunsuri:
| Scriitoarea a răspuns:

Bea putina lamaie stoarsa amestecata cu putin zahar. Te va ajuta si iti spun sincer, chiar merge chiar daca la prima vedere pare ca nu. Dar ai grija sa nu pui multa lamaia, max o jumatate de cana si doar o lingurita de zahar la cantitatea asta.

| midiots a răspuns:

Degeaba...cum spune si JohnnyBi cui pe cui se scoate, incearca sa depui efort cate-va zile la rand si o sa-ti dispara mai repede decat cu apa cu zahar sau ciocolata.

| Ady93_2195 a răspuns:

Salut, dupa ce faci efortu bea apa cu zahar sau mananca ceva dulce, si nu o sa ai febra musculara iti spun asta din propria experienta laughing sau poate o sa ai dar nu mult.

| stefanradu a răspuns:

Salut Chiuaua,

Am scris un articol interesant despre febra musculara, ce este, de ce apare, si cum poti sa scapi de ea.
Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/febra-musculara-ce-este-si-cum-scapi-de-ea/