| BMWm6SPORT a întrebat:

Cum pot scapa si eu maine de scoala? puppy dog eyes funditabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| RGK a răspuns:

Simplu...nu te trezesti si stai acasalaughing.
Sau daca te ai bine cu asistenta doctoritei poate iti poti face rost de o scutire.

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Scrii o cerere care o dai drept scrisă de părinţi, cu mâna ta sau duci o cafea iei o scutire sau te faci că ţi-e rău.Succes.

| andreea_4134 a răspuns:

Pai eu de cate ori vr sa scap de scoala ma prefac ca tusesc de 3-4 ori cand am ora ca diriga(ea e ff atenta sa nu fie microbi ) si ma trim imd acasa sai imi zice ca imi motiveaza ea abs numai sa plec

poti sa zici ca iti este rau
daca esti fata zici ca ti-a venit si nu iai la tine absorbante si a 2a zi zici ca ai fost la mama ta la serv ca nu aveai cheie