| ady24 a întrebat:

Cum pot si eu sa trimit o bicicleta in bucuresti? precizez ca sunt din targoviste. as vrea sa o trimit prin curier dar nu stiu nr d tel si nici p net nu am gasit.pls help

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici: http://www.fancourier.ro/index.php?show=contact
Trebuie să pui bicicleta într-o cutie bine sigilată, altfel nu ți-o ia nimeni. Și vezi că te taxează și la kg.

1 răspuns:
| covexrobu a răspuns:

Cum foc si para nu ai gasit numar de curierat. Cauta pe google : TCE Logistic, Fan Courier, Urgent Curier, SPrint Curier, Cargus, Otto curier, Dragon star curier. Si ai sa gasesti numere de telefon totul este sa vrei sa cauti dar tie iti este mai usor sa astepti sa caute altul si sa ti le posteze aici.