| Andutza2012 a întrebat:

Cum pot sterge conturul unei poze? Vreau sa ramana doar persoana din poza, nu si conturul.adica acel cadru din jur? Sau.cum pot taia o parte dintr-o poza? PLSS, spuneti-mi si mie.sau dati-mi un link unde se poate face asta online sau un programe

Răspuns Câştigător
| Princess24 a răspuns:

Intra aici: http://pizap.com/

2 răspunsuri:
| Princess24 a răspuns:

START,Backgrounds,iti alegi un background si deasupra pozei este add cutout,apesi acolo dupa dai upload photo si iti va aparea ceva verde, pictezi poza fara fundal, iar dupa apesi finish si gata!

| Andutza2012 explică:

Ms.dar unde intru sa inlatur cadrul? sad