| NoAntidote a întrebat:

Cum pot sterge de pe facebook pozele in care sunt etichetata? ma enerveazaangry Nu acele poze incarcate de mine. Ci pe cele in care sunt etichetata! Da funda primului raspunsss:*

Răspuns Câştigător
| zink a răspuns:

Te duci pe poza respectiva si te uiti sub poza si iti vezi numele si dupa el scrie ''sterge eticheta'' si dai click

1 răspuns:
| VitaminaColorata a răspuns:

Intri la poza publicata de respectiva persoana, iar mai jos sunt toate etichetele din poza[cu albastru] iti cauti numele si scrie in continuarea numelui "sterge eticheta" si dai click.
bafta kiss