| SandraC a întrebat:

Cum pot transfera banii de pe un cont de pe Lady Popular pe alt cont? fundita la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| soldatzyka a răspuns:

Sa transferi diamante nu poti, $ ar putea fi o modalitate, aceea de al provoca pe cel caruia vrei sa ii transferi banii. Adica, daca ai pe cel cu multi bani lvl 5 si pe celalalt lvl 10 poti da la luptele domnisoarei pentru o suma de bani,dar daca vrei de pe cel cu lvl mai mare pe unul cu lvl mai mic provoci pentru o suma de bani la duel de moda, conecteaza punctele, etc. Sper ca ti-am fost de ajutor. Primesc funda?