| barbie251 a întrebat:

Cum pot transfera credit de pe o cartela cu abonament pe una prepay?

2 răspunsuri:
| TenZo a răspuns:

Se poate transfera credit de pe o cartela cu abonament peuna prepay astfelsadex pe care ti-l dau e numai pentru reteaua Orange):
1Apelezi gratuit *100#
2Alegi optiunea Buget
3Dupa care dai Transfer Credit(pentru a se putea face tranzactia trebuie introdus corect CNP-ul persoanei pe care e facut abonaentul)
Introduci nr de Euro pe care vrea sa ii transfer ( se poate transfera maxim 4 Euro o data)
Apoi confirmiwinking

| Andreea_Habean_1996 a răspuns (pentru TenZo):

Nu mai merge cu CNP SE CERE CODU DE SASE CIFRE