| radumihai a întrebat:

Cum pot uita sentimentele pentru persoana pe care am iubit-o?

5 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Simplu nu poti numa cu timpul poate e foarte greu stiu cum ecrying

| onofrei89 a răspuns:

De uitat nu cred ca ai sa le poti uita daca chiar ai iubito, iti vei aminti mereu sp eu. Cel mai bine e sa iti gasesti pe altcineva care sa iti castige increderea si totul va fi ok din nou.Baftahappy

| laura_2327 a răspuns:

Pai nu se pot uita asta stiu 100%

| UnDiavol a răspuns:

Nu poți uitată dar minte sa pui capăt ce simți cu Adevărată mulți o să-ți zică timpul Aia mint cel mai mult

| miha92 a răspuns:

Sa cauti persoana care te iubeste, te intelege si tine cu adevarat la tine. asa vei uita foarte repede persoana care ai iubito