| Diana1417 a întrebat:

Cum pot uita un baiat care ieri spunea ca ma iubeste si azi zice ca ma uitat, ca ma uraste?

Răspuns Câştigător
| georgiana a răspuns:

Spune-i inimii :`de azi inainte nu te mai iubesc`.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand dragostea si ura lovesc simultan e grav. Ori e foarte nesimtit ori e nehotarat, ori vrea sa fie cu alta fata si nu a gasit o alta modalitate mai delicata de a-ti spune decat asta. Oricum ar fi e un mare badarantongue

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate.incearca sa te intalnesti cu alti baieti.

| Victoria a răspuns:

Gandeste-te ca nu merita osteneala. El e singurul care va avea de pierdut din cauza nestatorniciei lui. Orienteaza-te spre alti baieti, lumea e plina de ei oh go on

| ancalazar a răspuns:

Spui PAS si apoi NEXT big grin...In viata intalnesti multi magari si in plus uneori pur si simplu se intampla sa-ti placa cineva care nu te place sau sa fii placuta de cineva dar tu sa nu-l placi pe el. E normal. Nu trebuie sa stergi cu buretele ce e rau dar trebuie sa inveti din greseli si a doua oara sa nu te mai atasezi foarte repede de un tip pana nu esti ocnvinsa ca merita. Multi baieti iti vor zice in viata ca te plac sau ca te iubesc important e sa simti tu asta happy

| antonella_5557 a răspuns:

Crede ma ca un astfel de baiat nu te merita.mai alesc ca te mine pentru ca nu te poate uita de pe o zi pe alta mai bine incerci sa treci peste pentru ca lui o sa i para rau ca te pierde nu tie

| Barbie_6587 a răspuns:

Draga patrikbatting eyelashes, cand ajungi sa iubesti o persoana nu o poti uita usor. Insa dupa cum spui tu ca ieri iti spunea texte care te dadeau pe spate, iar in urmatoarea zi esti tratata cu totul altfel, Adresandu-ti vorbe care pe tine te ranesc, inseamna ca nu a fost dragoste din partea amandurora! Asta e o lectie de viata pe care s-o inveti pentru data viitoare sa nu mai fii atat de naiva. Nu totul e intamplator. Din pacate nu exista niciun leac de`al uita pe "Fat-Frumos" prea curand! Timpul rezolva totul. insa nu te inchide in tine, iesi cu prieteni si fa tot ceea pe tine te multumestebatting eyelashes! Sa iubesti si sa fii iubit inseamna TOTUL, insa sa iubesti inseamna NIMIC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea nu se numes iubiri mai... Adica sa zici cuiva ca il iubesti, dar maine il uiti? Sunt convinsa ca iti pare rau de el si ca suferi, dar nu cred ca il iubesti. Incearca si tu sa te gandesti ca numai un magar s-ar putea juca cu sentimentele unei fete... dar sti cum e, tot omu inhama magaru` la caruta. Crezi ca mai sufereai dupa el daca stiai sa iti alegi persoana de langa tine? Chiar si o relatie mai scurta, trebuie facuta cu CINEVA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii eu am o vorba...fostii se agata in cui, iar cuiul devine legenda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nesimtiitwinking

| Psychod a răspuns:

Pesti sunt destui in ocean. happy