| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot viziona clipuri de pe youtube pe telefon? Cand dau pe un clip la intamplare nu imi face streaming (nu se incarca). Am un samsung m8800 pixon (scriu de pe el) si sunt pe orange

4 răspunsuri:
| usernamebpla a răspuns:

Depinde ce formate suporta ...trebuie sa descarci muzica intr-un format care sal poata citi tellul tau... uite acici un porgram cu care desc muzica de pe youtube (video si audio) dar va trebui sa selectezi un format bun pentru tell! site: http://www.brothersoft.com/free-studio-175098.html aici ai un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=UA4PpZwf8rk&feature=related in caz ca nu te descurci, da cred ca te descurci ii simplu de folosit! :P funda?:D

| usernamebpla a răspuns:

Aaaa scuzebig grin.nuh am inteles bine intrebareabig grin

| Adda_2262 a răspuns:

Din cate stiu eu(nu sunt specialistabig grin)youtube'ul merge doar la cateva telefoane :iphone'urile si inca unu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Youtube merge pe Samsung u800 soul b si face streaming, si nu e cine stie ce telefonul tongue