| elypisssy a întrebat:

Cum pot vorbi cu justin bieber in afara de twitter?

10 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Alte cai nu prea exista si eu vb cu actorii mei preferati tot te twitter, a da si pe site-urile lor oficialehappy

| georginika a răspuns:

Du`te in Canada si fa personal cunostinta cu el straight face

| Georgy1033 a răspuns:

Buna.pe mess daca doresti facebook am inteles ca are cont

| Dayana95 a răspuns:

Pai...pe:-Facebook
-Myspace
-Site official
[dar nu raspunde]
mai personal vb cu el pe msn, twitter privat, hi5 privatlove struck
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii caut adresa si ii dau nr. meu de telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cel mai mare fan in Romania

| JustLoveJBForever a răspuns:

JustinDrewBieber_Peace@hotmail.com daca nu ma crezi, ii poti lua id-ul de aici : http://JustinBieberItsBack.hi5.com;)

| anneblackish a răspuns:

pentru @JustLoveJBForever sincer nu cred ca si-ar da id ca sa il streseze toti fanii, cat de tampit poti sa fi sa ti dai msnul fanilor pai nu ar mai avea linste deloc.Si poti vb cu el pe myspace, facebook bloguri personale.Si eu mi-am facut twitter special pentru el si mi-a dat follow daca vrei putem vb pe mess anne.blackish@yahoo.com te ast:*

| Ianculescu_Raluca_1994 a răspuns:

Ihello justin