| cacatu_5110 a întrebat:

Cum pot vorbi pe un server de cs,, stiam ca trebuie sa scriu ceva in consola dupa tin apasat pe un buton si vorbesc,, deci lamuritima si pe mine

Răspuns Câştigător
| denys2000 a răspuns:

Deci cum sa vorbesti pe taste sau la mic?
1:poti vb in timpul jocului cu Y sau cu U ex:apesi y si scrii txt ce vrei sa scrii
2:poti vb la microfon apasand tasta K si ti apasat cat vrei sa vbbig grinlamurit?

1 răspuns:
| raduk2011 a răspuns:

May tu vrei sa vb pe cs sau sa scrii sever daca veri sa vb apesi pe y dar ca sa bagi server apesi~