| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti ajunge la inima unui om bogat fara sa te faci ca el. mereu haine noi, telefoane noi, soperfitze etc
nu-i baiatlaughing
cum poti sa-i devi prieten asa cum esti tu/. original/a?
fara sa devii ca el/ea?
mereu si mereu cu chestii noiyawn
thnx for helpinghappy

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce cineva si-ar dori toate astea?thinking
Iti dau o satisfactie mai mare banii facuti de tine, decat cei luati de altul.Si in plus nu esti prietena cu banii lui/ei ci cu persoana respectivawinking

| juniper a răspuns:

Cel mai bine este sa fii tu insuti, iar daca nu va deveni nici atunci prieten cu tine, va fi pierderea lui, el/ea se bazeaza pe bani si pe bunurile materiale, dar sa nu uiti ca banii se termina la un moment dat si va sti si el/ea cu este intr-adevar sa muncesti si sa ai responsabilitati, nu ca ai bani si faci la altii in ciuda.

| yanny`s a răspuns:

Banii nu sunt deloc importanti. daca vrei sa ai un prieten, cauta pe cineva care sa stie sa te respecte pentru ceea ce esti, nu pentru banii din portofelwinking

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Deci...sa inteleg. Vrei sa te dai bine pe langa o persoana bogata ca sa profiti de el?!
raised eyebrows
O Doamne...
Pai.Sa zicem ca nu e asta motivul.oh go on Ca e urgent[?] .Pai.intreaba-i prietenii ce preferinte are, vedeti care sunt alea comune si discutati despre asta. big grin
Si incearca sa-i castigi increderea! E foarte imp.
Si sa nu-i ceri bani de la inceputul prieteniei.happy O sa-si dea seama.

| imyourdestiny2 a răspuns:

Sa fii tu insutzi, si daca vrei sal cuceresti sa pari innaccesibil big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e nevoie sa faci ceva ca sa te placa.Tot om e.Nu conteaza cati bani are sau nu.Asta daca chiar e om