| Bbbbbbbmona a întrebat:

Cum poti alinta un baiat cu care sunt in cunoaștere? ...Gen in cunoaștere de a fi un cuplu.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce sa il alinti? Poate el nu vrea asta, că nu e un copil. Trebuie sa il cunosti bine mai intai, ca sa stii ce-i place.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pune mâna pe el, dacă te lasă. Strânge-l în brațe.

| Reghqen a răspuns:

Atinge-l, fă-i complimente, îmbrățișează-l, unele chestii nu ți le putem spune noi, trebuie să le găsești tu, să le scoți din tine și să ii le adresezi lui.
Gândește-te cum ți-ar plăcea să te alinte pe tine un băiat și așa faci și tu cu el!