| ToxicKiss33 a întrebat:

Cum poti atrage atentia unui baiat de clasa a 8a si care este asa mai smecher? Eu sunt sigura ca ma place la fel si mare parte din colegele mele.iar eu nu stiu cum sa ii atrag mai mult atentialaughing

Răspuns Câştigător
| Chøço a răspuns:

Lasati-o, asta este o iubire intre copii. Ce aveti cu ea? Va e ciuda? Sincer, nu vad care e problema. Fii cat mai naturala.

8 răspunsuri:
| RefinedStrings a răspuns:

BAI FRATE PENTRU CE VREI SA TE PLACA UN BAIAT DE CLASA A 8-A? Tu cati ani ai?
Arata-i pasarica. DOAMNE v-ati dus in jos de tot. sunteti nebuni! Ai 12 ani! Pentru ce sa te placa un baiat?

| ToxicKiss33 explică (pentru RefinedStrings):

Si tu ma cu tot cu raspunsu tau dati glontlaughing

| RefinedStrings a răspuns (pentru ToxicKiss33):

Sunteti praf toti copii de varsta ta!
Daca vrei un raspuns CARE SA ITI CONVINA, nu il mai cere. Inchide ochii si fa ce iti trece prin cap. Nu realizati ba frate. O sa vezi tu la 20 de ani ce inseamna, si ce repercusiuni au tampeniile pe care le faci. Tin glontul. O sa mi`l ceri peste ceva vreme.

| ToxicKiss33 explică (pentru RefinedStrings):

N-ai ce face asa ii generatia asta a noastra...Nu avem limitelaughing

| RefinedStrings a răspuns (pentru ToxicKiss33):

Stii dupa ce deviza ar trebui sa traiesti?
"Orice lucru pe care as vrea sa il fac, il fac doar daca am curaj sa le spun parintilor mei despre el"

| ToxicKiss33 explică (pentru RefinedStrings):

laughing ii bun dar is mai mult cu prietenii mei pe cont propriu si nu sunt destul de mica am 14 ani...si viata-i numai una trebuie traita din plinhappy

| bohren a răspuns (pentru ToxicKiss33):

Viata trebuie traita din plin dar nu la 14 ani. esti clasa a8a cumva? vine acum examenul peste tine si tu in loc sa mai pui mana pe o carte te gandesti cum sa atragi baieti. ce vrei sa faci la 14 ani? ai cumva de gand sa rupi patul sau ce? stai linistita deocamdata. si ca sa o iau si pe partea cealalta daca tot esti convinsa ca te place cu ce ai vrea sa ii mai atragi atentia? daca te place te place si asta basta.

| ToxicKiss33 explică:

As fi de acord cu tine dar in primul rand nu am 12 ani am 14 la fel ca el. ..copilaria mea este dusa..serios in ce an suntem 1900 toamna sa invetilaughingSa traiesti copilarialaughingSerioslaughing?