| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti face pe cineva sa regrete ca te-a pierdut? Si totu' din vina lui happy. Care esti bun sa-mi dai cateva sfaturi? sad :*

1 răspuns:
| fluturas a răspuns:

Ti-as spune sa nu faci nimic. pentru ca daca tine la tine o sa regrete, daca nu regreta inseaman ca nu a tinut asa de mult la tine si nu ai ce sa faci. dar ai putea sa fii tot mai indiferenta de el ( am inteles ca esti fata.winking )cu timpul sa incerci sa iti faci un nou prieten. si daca o sa'i para rau sa vina el la tine. daca nu, nu ai ce face.winking kiss