| StreetDancer a întrebat:

Cum poti fura de la barn buddy daca este caine? Funda :X!

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Poti ascunde cainele vecinilor. Apesi pe TAB ( la tastatura ) si iti va aparea un patrat galben care o sa fie in jurul obiectelor de la ferma. apesi in continu TAB pana ce patratul galben iti va fi in jurul cuv Fermele Prietenilor.( asta se afla in drept cu vecini. unde iti arata ca poti cauta vecini chiar deasupra.) dupa ce ti-a ajuns patratul acela pe scrisu acela apesi ENTER si iti va aparea un meniu. acolo apesi pe caine ca sa dispara si apoi incepi sa furi dar sa nu inchizi meniul acela... dupa ce ai term de fura apesi OK la meniu si ferma ti se va reincarca apoi mergi la alt vecin si ascunzi cainele cum ti-am zis eu. citeste bine instructiuniile ca o sa mearga... Funda?

Sper ca ti-am fost de folos.

| StreetDancer explică:

Pai nu merge. adica apare deasupra prietenilor un mic patrat alb in care scrie search. de ce? de ce nu imi apare meniul?