| sweetys a întrebat:

Cum poti sa ii spui unei persoane ca vrei sa te desparti de ea? Dar nu vrei sa ii ranesti sentimentele.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oricum i-ai spune tot ii ranesti sentimentele. Este inevitabil.

| Cancerigen a răspuns:

Salutare,

Sucks to be you.

http://www.andreearaicu.ro/......-l-ranesti

| OldSoul a răspuns:

Ai putea folosii metoda din filme, ii ceri sa va intalniti ca trebuie sa-i spui ceva, si cand va intalniti, "Nu e vina ta, e doar vina mea, tu nu ai gresit cu nimic" sau mai bine-i spui direct ca nu mai poate fi ceva intre voi si asa macar stii ca nu-l amagesti si ca nu-i mai lasi sa sufere sperand ca mai are sanse la tine sau ca va fi intr-o zi cu tine.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu exista posibiltatea asta.