| ITstul a întrebat:

Cum poti sa iti dai seama ca visezi in timpul unui vis pentru al putea controla?
Eu am reusit odata dar era din cauza ca visul era foarte ciudat si am putu sa il controlez, insa in timpul viselor de obicei nu avem logica.

!!! FUNDA!!!

1 răspuns:
| caracatyta a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat odata...noroc ca mi-am dat seama ca era un vis.Eram undeva in Evul Mediu si ma atacau honii...norocul meu ca mi-am dat seama de vis si am adus aparatura din viitor.A fost misto tare