| EllaAndreea1655 a întrebat:

Cum poti sa nu iti mai doresti sa vorbesti cu cineva?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Prin motivație.

| Catrice a răspuns:

Simplu,cu voința.

| Werrich a răspuns:

O blochezi peste tot, ii ștergi nr de telefon din agenda. Eu am reușit. Succes!

| Eisenheim a răspuns:

Deci vorbești cu cineva,îți dorești asta,dar vrei sa nu îți mai dorești? Bine am înțeles? Pai trebuie sa fie un motiv bănuiesc. Dar nu vad de ce ar trebui să îți dorești așa ceva, că doar vorbești, nu faci sex, nu locuiești cu acea persoană, doar vorbești happy

| EllaAndreea1655 explică (pentru Eisenheim):

Sa spunem ca ma deranjeaza cand o persoana nu poate vorbi cu mine desi vreau asta, si incerc sa nu imi mai doresc sa vorbesc cu acea persoana

| Andreea482002 a răspuns:

Daca tii la acea persoana nu prea poti. Daca chiar iti doresti calca-ti pe inima si evita acea persoana. La un moment dat iti va intra in reflex.