| simona1805 a întrebat:

Cum poti sa nu mai accepti cereri de prietenie pe facebook iar cand da cineva sa apara "Cererea de prietenie nu a putut fi trimisa Aceasta persoana nu mai accepta cereri de prietenie, dar acum ii urmaresti postarile" Multumesc

1 răspuns:
| zorensen a răspuns:

Chiar acum am facut si eu si am vazut ca merge...Este foarte simplu, dai langa casuta de msaje, unde iti apar cererile de prietenie, si sus in dreapta apare ''Setari'' dai acolo si daca ti setat pe pe toata lumea dai pe prietenii prietenilor si dai ''Gata''. Dupa sa vezi ca merge dai pe profilul tau si dai ''Vezi ca.'' nu o sa mai apara la toata lumea "Adauga''. Alta modalitate nu stiu, sper ca ai inteles big grin