| Sckizia a întrebat:

Cum poti slabi la fata?:O

6 răspunsuri:
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Heei. Ma confrunt cu aceeasi problema de uuh, mult timp laughing si cand am fost slaba, tot aceeasi problema am avut-o. Chestia e ca uneori mai tine si de gena thinking Adica stii, cunosc persoane mai. grasute la corp, dar cu fata slaba, sau invers laughing Incearca sa slabesti. Daca nici asa nu vei ajunge la rezultatul dorit, n-ai ce sa faci. thinking Decat sa te placi asa cum esti.

| IoanaIoana09 a răspuns:

Sa-ti spun ceva happy Eu sunt slaba, foarte slaba la corp si de aceea sunt si slaba la fata. Incearca sa slabesti si vei vedea diferenta big grin Dar iti dau un mic sfat. de ce vrei sa slabesti la fata? thinking sunt mai frumoase fetele mai dolofanele asa :X

| Sckizia explică (pentru IoanaIoana09):

Ba nuuu!:O cum sa zici astatonguein primul rand fetele dolofane nu sunt fotogenice, cred:l

| IoanaIoana09 a răspuns (pentru Sckizia):

Sincer,eu mi-as dori sa fiu grasa la fata sad

| Sckizia explică (pentru IoanaIoana09):

Dar de ce?:l e mai sexy sa fii slaba

| IoanaIoana09 a răspuns (pentru Sckizia):

Cat mi-as dori sa ma ingras si nu pot sad mai bine o fata cu forme ( nici obeza ) decat una schiloada de o bate vantulwinking e bine asa cum esti :* fetele cu forme sunt mai atragatoare big grin