| christos1234 a întrebat:

Cum poti traduce un videoclip in limba engleza in limba romana, un exemplu de program?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu exista niciun program care poate traduce si adapta versurile sau orice alt tip de text dintr-o limba in alta. Poti incerca sa le traduci tu daca stii si ai rabdare sau poti ruga pe cineva. De asemenea, Google Translate nu e o idee prea buna, pentru ca doar traduce cuvintele separat, in afara contextului, fara sa tina cont de reguli gramaticate etc. iar rezultatul nu are aproape niciun sens.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Se numeste "creier".

| christos1234 explică:

Este un vloger american foarte tare si nu stiu cum ii pot traduce frazele, nu am alta varianta decat sa invat engleza.

| MikeyMinnieMouse a răspuns:

Intra pe Versuri.ro.
Te va ajuta! happy
Poti scrie pe google melodia si langa versuri.ro ori intri direct pe versuri.ro si scrii in rubrica aia de search happy
Sper ca te-am ajutat!