| Elysuca a întrebat:

Cum pun admina pe facebook? Am scris totul bine acolo unde ma intreba email-ul l-am scris pe cel corect iar la parola am scris-o corect dar dupa se scriu parola si dau acolo unde scrie confirma si apoi iese din toate alea si imi apare din nou sa scriu emailul apoi parola...ce sa fac? Dau fundita?

1 răspuns:
| OstachiAndrada a răspuns:

Sigur sunt email-ul si parola corecte? daca nu merge dai la inregistrare si fa-ti un nou cont inceraca prima oara email-ul pe care la incercat si la logare si daca nu merge fa-ti un alt email si scriel pe acela si atuncea poate merge

Fundita?