| Dependentadeacadele a întrebat:

Cum pun bomba la Counter-Strike?happy Funda pentru. cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| Rapture a răspuns:

Mai intai trebuie sa-ti pice tie bomba.pe urma te duci la unul din cele doua locuri unde poti planta bomba. apesi pe 5 pentru a'ti veni bomba in mana, si click normal pana se incarca. happy
Scuze pentru repetarea cuvantului " bomba" big grin.
P. S : Sa aperi bomba pentru fraguri. Bafta :*

2 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

Te duci in locul potrivit pentru bomba si apesi click dreapta

| UnicornulFericit a răspuns:

Buna, ei bine cand icepe runda trebuie sa ai respectia bomba, acestea nu iti vine mereu tie merge la fiecare jucator in functie de cum alege. Ei bine ai bomba, acum trebuie sa mergi in unul dintre cele 2 locuri facute special pentru. plantarea bombei.Acestea sunt notate xu un X mare rosu sau cu literele A si B incercuite.Asa,ai gasit locul si megi sa pui bomba apesi pur si simplu click sau tasta E. O sa-ti apara o bara de incarcare si apoi gata.Trebuie sa aperi bomba... timp de 30 sec pentru. a exploda si a castiga runda respectiva.
Astept Funda, O zi buna.