| Eduard_6856 a întrebat:

Cum pun /createclan la serverul meu de samp

7 răspunsuri:
| eXtrike a răspuns:

Nu gasesti nimic aici ma.
forum.sa-mp.com
forum.sa-mp.ro, sau contacteazal pe RuNix, el are comanda. Dar nu sugerez sa te complici ca nu e de incepatori.

| georgik99 a răspuns:

Un filterscript cu /createclan nu prea gasesti... astea sunt home-made. RuNiX nu prea are timp sa va ajute pe voi laughing e owneru Romania Super Stunt laughing marog oh go on ID lui e runix.samp00 sau therunix... iti sugerez sa te chinui sa faci singur

| Barney a răspuns:

Intri in pawno si deschizi GM-ul, si la "OnPlayerCommandText"
pui comanda...dar nu pui "/createclan" si gata.

if(strcmp(cmdtext, "/createclan", true) == 0)
si dupa ce face comanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu si eu vreau sa stiu please care e id-ul lu RUNIX! id-ul meu e razvangavriluta buzz me va rogg!:d.

| Masteruuuz a răspuns:

HostName:.:: Rp.Mafios.Ro ::. Cautam admini {0.3C}
Address: 77.36.64.55:7777
Players: 13 / 75
Ping: 33
Mode: •™Rp.Mafios.Ro™•
Map: San Andreas incearca serveru asta!

| sebi29 a răspuns:

Buna uite un fs de /create clan daca vrei sa-ti mearga il pui primul in fata de exemplu
filterscripts CreateClan3 RND Ladmin4v2 adi intele suite si linkul eu l-am probat si merge
http://www.solidfiles.com/d/328b7d3f0c/CreateClan_v3.zip d
sa nu apesi pe priotity download si pe
Regular download link
daca nu sti ma anunti acu da-mi funda

| sebi29 a răspuns:

Uite un link descarca-l si da-mi funda http://www.solidfiles.com/d/328b7d3f0c/CreateClan_v3.zip
sigur merge l-am incercat si eu il folosesc ciar acu