| Berefaralcool a întrebat:

Cum pun floarea pe Facebook?

6 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Floarea e valabila doar pentru versiunea de iOS a Facebook-ului. Pe Windows sau Android nu ai cum sa reactionezi cu ea.

| armos a răspuns:

Nu este adevărat, eu am IPhone și nu merge(PS: este actualizat Facebook-ul), este pentru. ziua mamei din S.U.A, deci doar americanii au sau cei care au contul trecut pe limba engleză și locația in S.U.A

| Diana_Marc_1999 a răspuns (pentru armos):

Eu am locația (Germania) și totul e pe limba germana.Și în Germania se sărbătorește pe aceeasi data.Nu merge la toate versiunile.Eu am Samsung s5 și merge...

| Diana_Marc_1999 a răspuns:

Nu e adevărat.Eu am locația în Fürth, Germania.Și ca Android (Samsung s5 ) si Facebook-ul îl am în Germana.De fapt ziua mamei se sărbătorește pe aceeasi data și în Germania.Și nu ai cum sa o bagi tu.Nu apare la toate versiunile.Sí nu nu exista aplicații ca sa bagi floarea care înseamnă "Mulțumesc ". Peace

| Diana_Marc_1999 a răspuns:

Nu e adevărat.Eu am locația în Fürth, Germania.Și ca Android (Samsung s5 ) si Facebook-ul îl am în Germana.De fapt ziua mamei se sărbătorește pe aceeasi data și în Germania.Și nu ai cum sa o bagi tu.Nu apare la toate versiunile.Sí nu nu exista aplicații ca sa bagi floarea care înseamnă "Mulțumesc "

| Ursu_Petronel_1997 a răspuns:

Nu stiu cum s-o pun