| Diddy a întrebat:

Cum pun la telefonul LG GT 405 un nr la respingere? Stiti voi. s
Sa`l blochez sau ceva de genu`... straight face Ma chinui de cateva saptamani sa aflu` si numa` nu gasesc x(

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Din cate stiu, dar la telefoanele din gama Samsung se poate face lista cu numerele de telefon pe care vrei sa le respingi.
Totusi, incearca sa dai la setari, intra pe la apel/apeluri, si vezi poate iti scrie pe acolo respingere apel automat, sau ceva de genul.
Daca nu-ti apare, inseamna ca nu ai nici o sansa sa respingi apelurile.

Toate cele bune!happy