| albinutavesela a întrebat:

Cum pun parola la mesaje la Nokia Asha 205 dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia asa nu este smartphone, Are doar o interfata dedicata si un soft cart merge pe java, Meniul telefonukui din ce stiu nu are functia de a baga parola la unele rubrici (cum este la Motorola).

Iti trebuie o aplicatie pentru a face asa ceva. Insa Asha merge pe platforma S40, fata de Symbian, care merge pe s60. In OVI, nu cred ca vei gasi, totusi arunca o privire, poate gasesti. Cauta dupa cuvintele : "lock on messages"