| allasunshine a întrebat:

Cum pun pe facebook, pe profilu meu, inca o pagina de-a mea? Adica sa am o pagina de facebook cu poze facute de mine si vreau sa`mi apara pe profilul meu principal undeva intr-o parte. am vazut la altii si nu stiu cum... ma ajuta cineva big grin?

2 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Iti creezi o pagina pe facebook
vezi ca in stanga jos, la orice pagina scrie daca nu iti mai place pagina etc si scrie si daca vrei sa-ti faci pagina...
iti crrezi pagina, agegi sa fii admin si dupaceea o sa apara si la tine in profil ca ai pagina

| allasunshine explică:

Am deja paginabig grin cum fac s-o pun pe profilul meu.sa se vada acolo intr-o parte?