| AdeElLl a întrebat:

Cum recuperez pozele sterse de pe Facebook?

15 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Nu se mai poate.

| NeimaginabilA a răspuns:

Acele poze de pe facebook care s-au sters vor ramane in inima ta pentru totdeauna, atata timp cat i-ti amintesti de ele, vor exista.

| Kraxy a răspuns:

Nu mai poţi...

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Poti recupera pozele numai daca le ai in calculator si le mai poti pune odata pe facebook altfel nu se mai poate...

| eusebiu99 a răspuns:

Nu poti recupera pozele sterse de pe facebook.Dar le poti recupera din locul de unde le-ai pus pe facebook...

| NeimaginabilA a răspuns (pentru eusebiu99):

Poti sa-mi descifrezi si mie mesajul codat pe care l-ai spus?

| AdeElLl explică (pentru eusebiu99):

Cum adica unde le.ai pus?laughing

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Imi pare rau nu se mai poate dar in mintea ta ai pentru tot deaunda vorba lui neimaginabila dar frate pare rau daca era ceva importantsad

| AdeElLl explică (pentru Kaulytz_Damon_1999):

Care vb luilaughing? e vb de mine am sters o poza cu multe like-uri

| nicu_9291 a răspuns (pentru AdeElLl):

Fa exact cum ti-am spus eu e atat de simplu

| MykyTha a răspuns:

Din pacate nu se poate...

| nicu_9291 a răspuns:

Spre surprinderea multora dinre noi pozele sterse dupa ori ce site se pot recupera cum poti recupera dupa un sd micro sau eu mnai stiu ce suport magnetic asa dupa facebook daca stii ce sa scrii an browser si le gasesti acolo anca ca exemplu:"ABOUT:CACHE" pentru cei care se cred DESTEPTI simplu nu?

| nicu_9291 a răspuns:

Scuze ca intervin oameni buni dar chiar daca tu ai sters poza ai sters-o doar din profilul tau nu si din servere FACEBOOK e foarte simplu about:cache antr-un tab si te duci la optiunea din mijloc DISCK nu MEMORY nu APPACHE si dai pe LIST CACHE ENTRIES si tu trebui sa cauti JPGe un sufix al pozelor tale si an calculatorul tau tot asa apar

| nicu_9291 a răspuns:

Buna AdeELL pozele sterse dupa Facebook se pot recupera printr-o adresa scurta scrisa in browser{asta daca nu cumva sunt de mult timp sterse} scrii simplu abou:cache si cauti adresele doar cele scrise jpg

| nicu_9291 a răspuns:

Radu Andreea dupa telefon sunt progame care trebui instalate in pc conectezi tel in format connect to memori sau mai apare stocare in masa adica sa ati deschida si memoria card si ceea a telefonului un ex al unui progam e Recuva usor de folosit spor la recuperat