| AnneM123 a întrebat:

Cum reusesc sa nu imi mai imaginez lucruri? Imi fac filme in cap mereu de exemplu daca aud ca iubitul meu e intr-o incapere unde sunt si fete deja plang si am crize de nervi urate... nu mai suport sa am gandurile astea, ma termina psihic, ce sa fac?

1 răspuns:
| MadalinG99 a răspuns:

Ceva la voi nu-i bine scuze ca-ti spun atat de direct. Iar la tine este problema cea mai mare. Daca este cu alte persoane care-i problema? Nu ai dat bani pe el, nu-ti apartine. happy Poate oricand sa renunte si sa te insele iar tu ce ai sa faci? Ai sa te distrugi? Pentru ce? Ohh, scuze am fost cam dur. Uite el daca te iubeste nu te va insela niciodata, nu trebuie sa ai stari de genul acesta. Incearca chiar sa-i spui ceea ce iti imaginezi si vezi ce spune, cred ca el este singura persoana care te-ar putea linisti. Daca vezi ca incepi sa ai probleme serioase viziteaza un psiholog. Multa bafta in relatie!