| Elyiela a întrebat:

Cum reuseşte fostul meu să-mi vadă pozele dacă eu nu îl am la prieteni? Am observat ca îmi dă mereu like... Din moment ce nu il am la prieteni, inseamna că el trebuie sa caute pe Facebook profilul meu ca sa vada pozele, nu?

8 răspunsuri:
| relian a răspuns:

laughing ce ingrijorari mai au unia, ori ce ii doare.Pai normalc a vede,odata ce tu ai pozele public, adica sa le poata vedea oricine, si eu daca stiu adresa, te gasesc si vad pozele laughing.
Fb ala in afara de ce faceti voi mai are si ceva setari, de acolo poti seta sa vada ori sa nu vada, cine vrei tu.Dar astea cred ca "e grele "pentru voi laughing

| Elyiela explică (pentru relian):

Ho bă calmeaza-te ce puii mei nu are omu' voie sa puna o intrebare ca vii tu repede să faci criticala

| relian a răspuns (pentru Elyiela):

De ce, ti se pare ca is nervos?laughing Criticala cei aia? nu am auzit in viata mea asa ceva laughing criticala laughinglaughing

| OldSoul a răspuns:

Postarile tale sunt publice.
El fie ti-a dat cerere de prietenie, fie ti-a dat urmarire, motiv pentru care lui ii vor aparea pozele tale publice chiar daca nu sunteti prieteni.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu neaparat, daca aveti prieteni comuni si iti dau like-uri, ii apare si lui in feed poza ta. Gen: x a apreciat poza pusa de y. Schimba-ti setarile.

| Lioana a răspuns:

Daca iti poate da like inseamna ca setarile tale permit sa vada acele poze. Sau sunt vizibile pentru toata lumea, sau pentru prietenii prietenilor. Daca aveti prieteni comuni atunci si el se incadreaza la categoria prietenii prietenilor.

| Elyiela explică (pentru Lioana):

Avem prieteni comuni si eu pot vedea pozele lui DOAR DACA intru pe profilul lui. ALTFEL, nu imi apare pe Facebook la noutati stii ce zic

| Lioana a răspuns (pentru Elyiela):

Pai probabil că si el intra pe profilul tau.