| HelloImJosephine a întrebat:

Cum sa accept ca voi fi mereu scunda si nu voi fi niciodata luata in serios, imi va afecta viitorul si n-o sa fiu vreodata 'normala'?

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

E doar o percepție vizuală într-o lume a Photoshop!
Iubirea nu ține cont de trup, la general, ci de suflet, inimă.
Dragostea de trup este egală cu zero.

| Violleta2022 a răspuns:

Exceland prin inteligenta!
Invatand pe rupte sa ajungi un om important, in functii inalte, care poate provoca invidie prin latura profesionala, nu cea fizica.

| Crescent a răspuns:

Si eu sunt scunda. Dar nu o vad ca pe o problema atat de mare ca si tine. Daca ai fi avut de ales, sa ai 1, 50 sau 1, 80, ce ai fi ales?