| anagaitur a întrebat:

Cum sa aflu parola unui prieten pe www.odnoklassniki.ru daca stiu loghinul

1 răspuns:
| ElenaSt2011 a răspuns:

Buna. Este ilegal sa intri pe contul cuiva de e-mail, fara apobarea acestuia. Nu este nici o critica la adresa ta.

Daca prietenul tau nu stie parola, poate lua legatura cu administratorii website-ului respectiv pentru a-si recupera parola si a -si putea accesa contul.

Fie intra pe link-ul contact si le scrie un e-mail in care le explica poblema, sau daca website-ul are Customers Support, exista varianta de a alege un ticket, in care sa trimita un mesaj administratorilor website-ului si sa astepte raspuns pe adresa de e-mail.

De regula i se cere sa isi aleaga o alta o parola, sau i se trimite e-mail cu parola cu care s-a inregistrat.