| ralucauka a întrebat:

Cum sa aflu un numar care suna pe privat? ofer funda!

Răspuns Câştigător
| IryLoveShadow a răspuns:

Nu sunt sigura dar krek poti merge la politie. cunosc o pers care a facut asa si a aflat dar nu stiu exact cum :-d succes puppy dog eyes funda?

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu se poate afla.Mulţi au spus că dacă activezi căşuţa vocală şi închizi telefonul, vei primi o alertă cu numărul care te-a sunat(este adevărat), dar dacă cineva te-a sunat fără număr primeşti un mesaj de la 555 în are scrie că ai primit un mesaj vocal de la un număr necunoscut.