| Puffy33 a întrebat:

Cum sa am mai multe like'uri pe facebook, am 100 pana la 140
Cum sa am mai multe? FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| Alexxxxx1 a răspuns:

Bun deci in primul rand is de acord: nu ar trebui sa postez ca oricum nu te ajuta cu nimicwinking dar nu pot sa rezistlaughing
Deci in primul rand dal drak de likeuri ca nu asta te face om, nu o sa fi iubit daca ai mai multe likeuri. Prietenii stau cu tine pentru likeuri sau pentru cine esti? Intelegi tu...
Daca chiar vrei asa de mute likeuri, lasa un link cu poza ta de profil si spune ca cine doreste sa iti dea like... Lasa linkul si iti dau eu un likewinking Spor la adunat happy

2 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

Îți dai foc. Așa aduni 500 de like-uri pe minut.