| ralucaralu a întrebat:

Cum sa asortez o pereche de blugi rosii? Voua cum vi se par?

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cred că ar merge bine cu o bluză albă sau neagră... Cât despre încălţăminte, cred că ar merge cu ceva negru.

| Happyness a răspuns:

Cu ceva alb, sau negruthinking

| DeXxa a răspuns:

Cu un tricou albastru si tenesi verzi[daca esti indrazaneata] sau tensi negri happy

| wanda a răspuns:

Cu un tricou nergu sau alb...geaca neagra sau rosie si o pereche de balerini mai sport sau chiar tenesiwinking

| mirunaioana a răspuns:

Buna, alialina! Si eu am o pereche de blugi rosii si ii asortez cu bluze rosu cu negru, albe, bleu, verzi, violet, portocalii, galbene.Cam toate culorile merg in afara de maro, parerea mea.
Sper sa gasesti o combinatie foarte frumoasa!

| Atelocin a răspuns:

Sunt prea faini.Si eu am blugi rosii.
Ii port in general cu bluze negre sau albe.
Si in picioare obisnuitii tenesi negrii sau adidasi albithinking

| cr1st1n1k a răspuns:

Blugi roshi...wow.pai cred ca la ceva cu care iese in contrast de ex negruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu blugi rosi poti asorta o bluza verde si un lantisor galben o bluza galbena sau chiar una maro dar ori cu parul dezlegat ori un coc ar treuii balerinii sau pantofi cu toc mic sa nu iei ceva cu toc mai mare de 7 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi nu stiti sa multumiti pe saitul asta?

| ica_9240 a răspuns:

La o camasa alba, neagra, sau daca ii imbraci sport la un tricou alb rosu, galben...