| vladpopadrian a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata de 14 ani frumoasa?

Răspuns Câştigător
| axonanonimul a răspuns:

Fi naturalwinking daca te place place asa cum estiwinking nu trebuie sa-i spui poezii

7 răspunsuri:
| uzitarG a răspuns:

Cu vorbe dulci, frumoase smugsmugbig grinwinking

| YumiSukinanda a răspuns:

In primul randtu crezi ca esti frumos dar mai intreaba de vreo fata cum ar fi mama ta si sa zica adevarul 2: cunoastetiva 3: incepeti sa va imprieteniti mult mai bine 4: spune-i niste vorbe cum ar fi: ochi tau sunt superbi sau esti foarte frumoasa niste expresii asa frumoase apoi ea va fi impresionata si gata ai cucerito da funda

| popvladadrian a răspuns:

De o saptamana incerc sa o scot in oras da nu stiu cum sa fac aveti sugestii?

| vladpopadrian explică:

Problema e cand vreau sa vorbesc cu ea incep sa ma rosesc si sa ma balbai ce as putea face in privinta asta?

| uzitarG a răspuns (pentru vladpopadrian):

Fii tare doar esti barbat!winkingbig grin ( daca nu te duci la ea si iy spui "te plac" ) si nu te mai balbai. SUCCES!

| popvladadrian a răspuns (pentru uzitarG):

Mersi de sfau

| uzitarG a răspuns (pentru popvladadrian):

Oricandbig grin