| Mazarro a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata de la prima intalnire? sad

Răspuns Câştigător
| AndddRu a răspuns:

ρσι тяєвυιє ѕa ƒιι aмaвιℓ ѕι ∂яagυт.∂a¢a ιι ρσνєѕтєѕтι ∂є ℓυ¢яυяι ¢ιυ∂aтє ѕι ρℓι¢тιѕιтσaяє ¢aяσяa ℓσя nu ℓє ∂a aтєηтιє ѕє νa ρℓι¢тιѕι ѕι νa яєƒυza ѕa тє мaιι aυ∂a.ℓaѕ'σ ρє єa ѕa ιη¢єaρa ѕυвιє¢тυℓ ∂є νσявa ѕι ∂υρaιa тυ ¢σηтιηυa ¢υ ℓυ¢яυяι ¢aяє aυ a¢єℓaѕι ιηтєℓєѕ,¢aяє ∂υ¢ ℓa a¢єєaѕι ρσνєѕтє. ρℓaтєѕтєι мaѕa ѕι ιηѕιѕтa ѕ'σ ∂υ¢ι a¢aѕa.ƒυη∂∂a؟

2 răspunsuri:
| Anname a răspuns:

O poti duce la un film sau cu hidrobicicletelehappy, la un suc sau o prajituralaughing orice de genu' astahappy bafta si nu uita sa te porti frumos cu eahappy si sa fi haios

| Gstefan a răspuns:

Cu sabia.