| artioma76 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata frumoasa va rog ajutati-ma

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Iar tu? Poate ai reusi daca nu ai fi asa disperat!

| Freya1 a răspuns:

Fi sincer! Cauta o fata simpla nu cu fite si de bani gata.Nu te arunca cu capul inainte sa te lauzi sau sa folosesti tactici de a agata incearca sa fi prietenos sa ii asculti povestile sa imcerci sa o intelegi si sa o sprijin sa ii fi alaturi si vei reusi

| Nemessys a răspuns:

Dar alea mai putin frumoase ce au? Te mananca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te ajuta asta:
https://www.youtube.com/watch?v=LFFq4qvU7lo

Desi ai pus o intrebare super scurta, raspunsul necesar e foaaaaarte lung. Ca sa nu stau sa-ti scriu eu 50 000 de cuvinte aici, verifica site-ul asta: https://artaseductiei.ro/ E un psiholog care a scris deja toate articolele posibile pe subiectul asta. E imposibil sa nu gasesti acolo ceva util. Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-i o acadea

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciocolata bre! rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Unele prefera acadeauawinking daca stii ce zic laughing)

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Good point, good point! rolling on the floor

| Kiwibibilă a răspuns:

Baga-ti ceva mare si rotund in pantaloni si loveste-te accidental de una in autobuz. Sigur o vei cuceri.

| Justmeale2345 a răspuns:

Pai poti sa ii spui fetei de care iti place ca o placi. Chiar daca e posibil sa nu vrea sa fie impreuna cu tine din prima, tu poti sa insisti, o sa isi dea seama pana la urma ca nu trebuie sa caute pe cineva cand are un baiat care este disponibil oricand pentru ea!